Jedno Zdjęcie - Tysiące Wspomnień

OstrowskA.

Fotografuję bo lubię. To sprawia mi przyjemność, i rozjaśnia najbardziej ponury dzień. Fotografia to moja pasja , a nie obowiązek, dlatego chce robić to jak najlepiej, i nigdy z niej nie zrezygnuje. 

 

DSC_0028.JPG

Ania.jpg
DSC_0155.JPG

hmm.. a co więcej? Kiedyś ktoś o mnie powiedział, że jestem małą, rezolutną i wesołą osóbką, czy to prawda hmm.. nie wiem, może :) Ja uważam się za osobę optymistyczną, przynajmniej staram się taka być. Życie przyniosło mi wiele powodów do uśmiechu, więc staram się często uśmiechać.( Chyba nawet z tym przesadzam bo mam od tego zmarszczki :O :D huheuehue ). Uważam, że należy brać życie takie jakim jest i cieszyć się z małych rzeczy, powinniśmy się cieszyć chociażby z tego,że znów przeżyłam kolejny dzień swojego życia w gronie rodziny, że nie spotkała mnie jakaś tragedia czy też przykrość. 

Co więcej..
obecnie jestem maturzystką, chodzę do klasy biologiczno-chemicznej i pilnie przygotowuje się do matury, ze względu na dużą ilość nauki mój bloog zostaje odłożony na drugi tor, zaglądam do niego gdy mam luźniejszy grafik :) ale to nie oznacza że zaniedbuje talent i nie robię zdjęć. Nikon zawsze jest pod ręką i gdy włącza mi się dusza artysty wyruszam na poszukiwanie  ciekawych kadrów.:) w maju mam zamiar rozpocząć pilną naukę fotografowania, książki o fotografii oraz wykorzystywanie wiedzy w praktyce wypełnią mój czas, ale to po maturach :) 

póki co mam nadzieję , że podoba się Wam mój bloog, i będziecie go odwiedzać:)